قوانین و مقررات استفاده از سایت تا12

استفاده از فروشگاه اینترنتی تا12 به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1- خرید بسته های آموزشی از فروشگاه اینترنتی تا12 بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات و یا تکثیر و کپی برداری از محصولات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
لازم به ذکر است تمامی محصولات نیاز به کد تایید دارند و صرفا در دو دستگاه و نه بیشتر قابل استفاده هستند (1-کامپیوتر خانگی یا لپتاپ 2 – گوشی همراه با سیستم عامل اندروید)
3- کاربران هنگام سفارش بسته ها ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

4- فروشگاه اینترنتی تا12 هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

5- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی تا12 باهدف ارتباط با مشتریان به کارگرفته می شود،فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت  اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

6- ارتباط فروشگاه اینترنتی تا12 با کاربران از طریق  اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

8- فروشگاه اینترنتی تا12 به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی تا12 ، سایت  www.ta12.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

1-فروش کالا بر مبنای نوع و تعداد صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی تا12 درج نموده است.

2-فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا،مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

3-ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال با پست پیشتاز و یا پیک است.

4  مکان و زمان خرید کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی روان راهنما درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد.  در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

الف) برای محصولاتی که با پست ارسال میشوند در سراسر ایران

1-حمل کلیه سفارشات توسط پست پیشتاز صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی تا12 هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد.

2-مدت زمان تحویل محموله ها بین سه تا پنج روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

3-مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست پیشتاز به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

4-ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی تا12 هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد .

ب) برای محصولات دانلودی 

1- لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت به مشتری داده میشود و در صورت بروز هر نوع مشکل در این فرایند از طریق شیوه های تماس و مکاتبه با مدیریت سایت به رفع مشکل اقدام خواهد شد

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

ج) برگشت کالا (حق انصراف)

1-قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

2-بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی  و دریافت نکردن کد فعال سازی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی تا12 بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.
[df-form-signup]